Proč si vybrat Premiant?

Postaráme se, aby dovolená v České republice překonala vaše očekávání!

32
let zkušeností Známe Prahu a Českou republiku jako nikdo jiný. Od roku 1992.
6
světových jazyků Poskytujeme komentáře v 6 světových jazycích (anglicky, německy, španělsky, francouzsky, italsky a rusky)
2626
hodnocení
 
TripAdvisor Certificate of Excellence 2014, 2016, 2017, 2018, 2019 & Travelers choice 2020, 2023
Výhodné slevy

Výhodnéslevy

Při rezervaci přes internet získáte slevu až 20 %. Ale to není vše. Nabízíme studentské slevy a podporujeme také rodiny s dětmi. Děti do 2 let u nás jezdí zdarma.

Prahu i celou Českou republiku známe jako nikdo jiný. Víme kam, kdy a jak. Ukážeme vám největší skvosty a také specialitky, které nenajdete v průvodcích ani na internetu. Sta tisíce spokojených zákazníků ze všech zemí světa jsou naší vizitkou.

Lákadla pro všechny

Lákadlapro všechny

Výklad poskytujeme v 6 světových jazycích (angličtina, němčina, španělština, francouzština, italština, ruština). Audio systém v autobusech pro okružní jízdy Hop On-Hop Off vám nabízí dokonce 23 jazyků!

Chystáte se k nám s rodinou, kamarády nebo s drahou polovičkou? Pokaždé si přijdete na své. Máme bohatý program pro skupiny i jednotlivce. Zažijete momenty, o kterých budete doma vyprávět. Přečtěte si o našich okružních jízdách autobusem, plavbách lodí a pěších túrách.

Naši průvodci jsou odborníci s dlouholetou praxí. Jestli chcete slyšet zajímavosti, které možná nejsou na první pohled vidět, jsou pro vás ti praví. Jsou vzdělaní a zkušení. A nebudete se s nimi nudit.