Proč si vybrat Premiant?

Postaráme se, aby dovolená v České republice překonala vaše očekávání!

25 let zkušeností

Prahu i celou Českou republiku známe jako nikdo jiný. Víme kam, kdy a jak. Ukážeme vám největší skvosty a také specialitky, které nenajdete v průvodcích ani na internetu. Statisíce spokojených zákazníků ze všech zemí světa jsou naší vizitkou.

Výhodné slevy

Při rezervaci přes internet získáte slevu 10 %. Ale to není vše. Nabízíme studentské slevy a podporujeme také rodiny s dětmi. Děti do 2 let u nás jezdí zdarma. Stávající zákazníci získávají slevy na všechny další túry.

Hovoříme vaším jazykem

Výklad poskytujeme v 6 světových jazycích (angličtina, němčina, španělština, francouzština, italština, ruština). Audio systém v autobusech pro okružní jízdy Hop On-Hop Off vám nabízí dokonce 23 jazyků!

Lákadla pro všechny

Chystáte se k nám s rodinou, kamarády nebo s drahou polovičkou? Pokaždé si přijdete na své. Máme bohatý program pro skupiny i jednotlivce. Zažijete momenty, o kterých budete doma vyprávět. Přečtěte si o našich okružních jízdách autobusem, plavbách lodí, pěších túrách a výletech na kolech.

Zkušení průvodci

Naši průvodci jsou odborníci s dlouholetou praxí. Jestli chcete slyšet zajímavosti, které možná nejsou na první pohled vidět, jsou pro vás ti praví. Jsou vzdělaní a zkušení. A nebudete se s nimi nudit.

Uspořádáme a seženeme cokoliv

Dokážeme pro vás zařídit ubytování, rezervace restaurací, vstupenky na kulturní (opera, balet, hudební festivaly) i sportovní akce (fotbal, tenis). Uspořádáme firemní akce, romantické svatby a další speciality dle vašeho přání. Neváhejte nás kontaktovat.


Sledujte nás


© 2014 Premiant City Tour